NAUCZ SIĘ ŻYWEGO JĘZYKA!

Kompletny kurs angielskiego – zawsze pod ręką! Poznaj bohaterów naszego serialu i ucz się języka, śledząc ich zabawne perypetie. Przekonaj się, że nauka może być łatwa i przyjemna!

GWARANTOWANA WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM METODYKÓW DE AGOSTINI –
LIDERA INNOWACYJNYCH APLIKACJI MULTIMEDIALNYCH!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH

4 POZIOMY ZAAWANSOWANIA
60 LEKCJI
PONAD 300 ĆWICZEŃ
30000 HASEŁ SŁOWNIKA DWUJĘZYCZNEGO
PONAD 200 REGUŁ GRAMATYCZNYCH

Ponadto w wersji na iPada:
- kontekstowe objaśnienia gramatyczne i językowe: "hotspots" do dialogów w filmie
- słownik obrazkowy ułatwiający naukę przez wizualizację rzeczy i zjawisk
- przystępne objaśnienia reguł gramatycznych, interaktywne sesje i dodatkowe treści

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz pytania dotyczące aplikacji zapoznaj się w pierwszej kolejności z sekcją najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Nic nie kosztuje ściągnięcie i zainstalowanie aplikacji, bezpłatne są: test kwalifikujący na określony zindywidualizowany poziom nauki, tutorial video prezentujący funkcje i możliwości programu, słownik oraz każda z pierwszych lekcji na czterech poziomach zaawansowania. Instalacja i użytkowanie aplikacji nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Sam zdecydujesz, czy zechcesz poszerzyć ją o dodatkowe płatne lekcje - pojedyncze lub w ramach pełnego poziomu zaawansowania (15 jednostek lekcyjnych). Najkorzystniejszą opcją cenową jest zakup kompletnego kursu ze wszystkimi czterema poziomami nauki.

Tak, pojedyncze poziomy lub jednostki lekcyjne, jak również cały kurs z 4 poziomami, można kupić korzystając z osobistego konta w App-Store za pośrednictwem iPhone’a / iPada.

Zawartość lekcji można ściągnąć na urządzenie mobilne w dowolnym momencie poprzez połączenie Wi-Fi lub 3G. Po załadowaniu do pamięci lekcje będą dostępne na Twoim iPhonie, iPadzie lub iPod Touchu przez cały czas bez konieczności łączenia się z Internetem.

Aplikacja z kursem języka angielskiego jest kompatybilna z iOS 4.0 i późniejszymi wersjami. Na wcześniejszych wersjach systemu aplikacja może działad niestabilnie, dlatego sugerujemy aktualizację do nowszych wersji oferowanych przez Apple

Wybrane treści kursu kupujesz tylko raz - możesz z nich korzystać bez dodatkowych kosztów na innych należących do Ciebie urządzeniach: iPadzie, iPhonie i iPod-Touchu. Zainstalujesz je z zakładki Odtwórz zakupy w polu Materiały pobrane.

Oczywiście masz prawo do korzystania z aplikacji na nowych należących do Ciebie urządzeniach. Dostęp do aplikacji uzyskasz przez zakładkę Odtwórz zakupy w polu Materiały pobrane.

Upgrade systemu operacyjnego może faktycznie wiązać się z chwilową utratą zakupionych lekcji. Aby je odzyskać - oczywiście bez żadnych kosztów - należy zainstalować je ponownie z zakładki Odtwórz zakupy w polu Materiały pobrane. Z poziomu aplikacji poszczególne treści można przywrócić poprzez "Moje zakupy"/"Materiały pobrane" > "Odtwórz" > "Odtwórz zakupy".

Nie. Z kursu można korzystać bezterminowo.

Instalacja aplikacji z App Store jest bezpłatna. Nabyte uprzednio lekcje można odzyskać przez zakładkę Odtwórz zakupy w polu Materiały pobrane.

Do ściągnięcia aplikacji niezbędne jest połączenie Wi-Fi (sieć WLAN). Kłopot ze ściągnięciem aplikacji może wiązać się z usterką konkretnego połączenia sieciowego, ewentualnie limitami przesyłu danych u konkretnego dostawcy usług internetowych.

Sprawdź, czy wersja systemu operacyjnego (iOS) zainstalowana na Twoim urządzeniu jest kompatybilna z aplikacją. Upewnij się, czy Twoje urządzenie dysponuje wystarczającą ilością pamięci do funkcjonowania aplikacji i przechowywania lekcji. Jeśli pojedyncza lekcja nie działa prawidłowo, spróbuj zainstalować ją na nowo po uprzednim usunięciu. Ponownej instalacji dokonasz poprzez zakładkę Odtwórz zakupy w polu Materiały pobrane, ewentualnie - z poziomu aplikacji - poprzez "Moje zakupy"/ "Materiały pobrane" > "Odtwórz" > "Odtwórz zakupy".

© Copyright 2014 De Agostini Polska Sp. z o.o.